Ostatnie realizacje

FORGES Dekoracje


Kompletna oferta produktów firmy Creativa by Cezar - Listwy przypodłogowe i sufitowe, sztukateria, szyny i karnisze oraz wiele innych dekoracji ściennych i sufitowych, które pozwolą nadać Twoim wnętrzom nietuzinkowy i efektowny charakter.

zakres prac: projekt graficzny, html5

Listwy Creativa - Forges.pl

VICONTI Modern Elegance


Sklep internetowy VICONTI to bogata kolekcja wysokiej jakości włoskich produktów ze srebra. W asortymencie srebrne ramki i albumy na zdjęcia, srebrne obrazy na Ślub, Chrzest i Komunię. Każdy z grawerowaną dedykacją w cenie!

zakres prac: projekt graficzny, html5

viconti.pl

Ramki-Srebrne.pl


Katalog srebrnych ramek na zdjęcia renomowanych włoskich producentów Valenti i Beltrami. W ofercie pamiątki na każdą okazję: ramki na Komunię, na Chrzest, czy też ramki na Ślub dla Młodej Pary.

zakres prac: projekt graficzny, html5

ramki-srebrne.pl

LANOTTI Pamiątki na każdą okazję


Największy w polskim internecie sklep oferujący włoskie obrazki srebrne na różne okazje: obrazki z aniołkiem na Chrzest, obrazki ze Świętą Rodziną na ślub dla Młodej Pary, obrazki komunijne dla chłopca i dziewczynki, obrazy religijne z wizerunkiem Jezusa, Papieży, Ostatniej Wieczerzy oraz wiele, wiele innych dewocjonaliów.

zakres prac: projekt graficzny, html5

Obrazki Valenti - Lanotti.com

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REH


Cierpisz na bóle kręgosłupa, barku, kolana, biodra? Profesjonalne zabiegi fizjoterapii i masażu oferuje Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REH.

zakres prac: projekt graficzny, xhtml

www.med-reh.com.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, via e-mail lub skorzystania z formularza kontaktowego.

telefon: +48 509 488 466
e-mail: biuro@netergo.pl